دسته بندی نشده, میناکاری

تندیس میناکاری ، بهترین هدیه برای مراسم های رسمی

تندیس میناکاری - هدیه ای خاص برای مراسم های تودیع و معارفه- خرید تندیس میناکاری

تندیس ها یکی از بهترین گزینه ها برای هدایای سازمانی، گیفتهای تبلیغاتی، هدایای سمینارها، همایشها و جشنواره ها می باشند. تندیس ها در سایزها و جنسهای مختلفی در بازار موجود هستند. در این بین تندیس های میناکاری اخیرا با اقبال بسیارخوبی مواجه شده اند. صنایع دستی اریسا در جهت استفاده از صنایع دستی ایرانی، انواعی مختلفی از تندیس میناکاری را برای شما ارایه کرده و با بهترین قیمت آنها را در اختیار مشتریان عزیز خود قرار می دهد.

مزایای استفاده از تندیس میناکاری به عنوان هدایای سازمانی

1.استفاده از کالای ایرانی و رونق بازار داخلی

استفاده از صنایع دستی ایرانی در قالب هدایای سازمانی و هدایای تبلیغاتی علاوه بر بی نیاز کردن واردات کالاهای بی کیفیت خارجی، باعث ایجاد شغل برای هنرمندان ایرانی و گردش مالی و اقتصادی در حوزه ی صنایع دستی ایرانی خواهد شد.

2.تنوع بالای تندیس های میناکاری

این تندیسها در اندازه ها و جنسهای مختلف از جمله تندیس میناکاری، تندیس گلدان میناکاری، تندیس بشقاب میناکاری، تندیس با گلدان یا بشقاب میناکاری و ترکیب آنها با کارهای چوبی و … وجود دارند که دست مشتری را در انتخاب یک هدیه شیک و ماندگار باز خواهد گذاشت.

3.رنج قیمتی بسیار متنوع آثار میناکاری برای هدیه در مراسم های رسمی

صنایع دستی بسته به جنس و کیفیت مواد اولیه ی آن و میزان ظرافت به کار رفته در ساخت آن، بازه ی قیمتی متنوعی را در اختیار مشتری قرار می‌دهد. هنر میناکاری هم بسته به کیفیت مس به کار رفته و ظرافت نقش های میناکاری آن قیمت های مختلفی دارد که سبب می شود سازمان ها با در نظر گرفتن بودجه های مختلف بتوانند تندیس های مورد نظر خود را جهت هدیه به افراد در مراسم ها، انتخاب کنند.

4.تندیس میناکاری، هدیه ای ماندگار آمیخته با هنر و فرهنگ ایرانی

تندیس میناکاری، به خاطر ذوق و هنر به کاررفته در آن، شما را برای همیشه در ذهن مخاطبتان ماندگار خواهد کرد. این آثار، سال ها میهمان ویترین ها در منازل و دفاتر مخاطبتان خواهد بود.

5.قابلیت سفارشی سازی تندیس میناکاری

از آنجا که تندیس های میناکاری به صورت کاملا بومی تولید می شود (البته از این نظر تندیس میناکاری اصفهان در صدر قرار دارد)، از نظر رنگ، جنس، اندازه، قیمت، طرح و … بنا به سلیقه ی مشتری قابلیت سفارشی سازی دارند.

6.قابلیت درج نام و برند تجاری، یا نام افراد روی اثر

تندیس های میناکاری – چه تندیس های گلدان میناکاری، چه تندیس های بشقاب میناکاری و …  – همگی قابلیت درج نام افراد یا سازمان و یا برند و نام تجاری مورد نظر مشتری را به خوبی دارا می باشند.

 

Back to list

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *