روز زن، روز تکریم مقام زنان سرزمینمان

 

هر ساله همزمان با سالروز ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها، شور و نشاطی متفاوت در جان سرزمینمان می تپد. این اشتیاق از پی یافتن بهانه و مناسبتی شایسته برای تکریم و پاسداشت مقام زنان و مادران ایرانمان است که در طول زندگی، سختی ها و مشقات فراوانی را تجربه می کنند و مهد پرورش جوانان برومند و آیندگان کشورمان هستند.

پیشنهاد هدیه روز مادر اریسا به شما پک های هدیه جذاب 

بدون شک، آنچه یک زن یا مادر از بدو کودکی و جوانی، تا تجربه گرانبهای مادری،  بر خود می بیند، چیزی فراتر از حد تصور و توان برای قدردانی و تشکر است اما این روز و این مناسبت، در بین ما ایرانی ها بهانه ای شده تا بتوانیم ابراز محبت و عشق خود را به مقام والای زن نشان دهیم.

پاسداشت مقام زن با هدیه دادن

هدیه دادن، برای بیان این علاقه و سپاسگزاری، ابزاری شایسته است که می تواند عمق محبت ما را بیان نماید. پس باید تدارک ویژه ای دید و به میزان عشق و علاقه، برای آن کوشید تا لبخند رضایت و حس شادمانی، کمترین رهاورد این اتفاق باشد. خواه این تکریم از مادران، همسران یا کارکنان مجموعه یا سازمانی باشد که در آن شاغل هستیم.

ما در اریسا تلاش کرده ایم تا انتخاب برایتان آسان کنیم. نشسته ایم و به آنچه می تواند یک بانو را از هدیه گرفتن سر شوق آورد فکر کرده ایم و با درهم آمیختن ترکیب های مختلفی، هدایایی خلق کرده ایم هنر دست و ماندگار.

اما چرا اریسا؟

پک های هدیه صنایع دستی اریسا به عنوان یکی از بزرگترین زنجیره های تامین صنایع دستی ایرانی، طیف وسیعی از محصولات هنری ایرانی از جمله فرش ابریشم، گلیم، فیروزه کوبی، میناکاری، خاتم کاری،سفال، محصولات چرمی، نقاشی مینیاتور، زعفران و سوغات ایرانی و …  در سطح بین الملل ارائه می‌دهد.

بسته بندی های نفیس اریسا، محصولات هنری ایرانی را به بهترین هدایا در سطح دنیا مبدل ساخته است. پاویون گردشگری ایران، در نمایشگاه اکسپو دوبی، آخرین حضور بین المللی اریسا است که مورد استقبال گردشگران و هیأت های دیپلماتیک کشورهای مختلف قرار گرفته است.

اریسا تا کنون بیش از 15 جایزه ملی بسته بندی از وزرای میراث فرهنگی ایران و همچنین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت نموده است. بخش زیادی از بسته بندی های اریسا توسط معلولین بهزیستی انجام می‌شود که نشان از اهمیت اشتغالزایی برای معلولین و انجام مسئولیت های اجتماعی است. تجربه و سابقه اریسا در این عرصه، تضمین کننده کیفیت و در نهایت رضایت مشتریان عزیز خواهد بود.

هدیه روز مادر چی بخریم
هدیه روز مادر دیجی کالا ارزان
هدیه روز مادر اینستاگرام
هدیه روز مادر برای مادرشوهر
هدیه روز مادر ارزان
هدیه روز مادر ارزان قیمت
هدیه روز مادر برای مادربزرگ
پیشنهاد هدیه روز مادر
پک هدیه روز مادر
کادو روز مادر جدید
کیوردهای روزمادر چی بخریم
کادو روز مادر