ما در اریسا به شما کمک میکنیم تا خرید هدیه سازمانی متناسب با سلیقه ایرانی را رقم بزنید.

هدیه سازمانی نفیس و ماندگار از صنایع دستی ایرانی

هدایای تبلیغاتی و هدایای سازمانی

هدیه دادن، رسمی نیکو و به جامانده از نیکان ما و دیرینه متمدن‌مان است، سازمان‌ها و صاحبان صنایع در موقعیت‌هایی متفاوت به ارائه‌ی هدیه به میهمانان، مدیران ارجمند و از همه مهم‌تر کارمندان زحمت‌کش خویش، نیاز دارند. و یا حتی برای تبلیغات وسیع‎‌تر هدیه دادن به سازمان‌ها و ارگا‌ن‌های دیگر نیز، بهترین راه است. در شرایط هدیه دادن، فرقی نمی‌کند صنعت شما نوپا و کوچک باشد یا قدیمی و شناخته شده، مهم این است که هدایای ارزنده‌تر و مرغوب‌تر شخصیت سازمانی و مدیریتی شما بهتر و برجسته‌تر معرفی خواهند کرد.

هدایای تبلیغاتی و هدایای سازمانی (promotional merchandise) یکی از موثرترین راه هایی هستند که هر مدیر بازاریابی از آن جهت افزایش فروش و جلب رضایت مشتریان خود استفاده می‌کند. هدیه تبلیغاتی و هدایای سازمانی لوکس و نفیس به مناسبت‌های مختلفی (یک رویداد تجاری، مناسب ملی و مذهبی خاص، نمایشگاه‌ها و … ) ممکن است اهدا شود. به غیر از نوع رویداد، فاکتورهای دیگری مثل مخاطب، بودجه سازمان، اهداف بازاریابی و … میتوانند در انتخاب مناسب ترین هدیه تبلیغاتی نقش داشته باشند. به عبارتی هدایای سازمانی مانند یک استراتژی قوی عمل می‌کنند و می‌توانند روابط شما را با سایر مشتریان و همکاران بهبود بدهند. شاید این موضوع به نظر شما امکان‌پذیر نباشد و در دور دست باشد، اما هدایای سازمانی به‌صورت غیرمستقیم و ناملموس، همه چیز را بهبود می‌دهد و می‌تواند شرایط ایده آل و بهتری را برای شما فراهم کند.

هدایای سازمانی جذاب و مناسب، ردیف نسبتا نا‌محدودی را در صنایع مختلف در بر می‌گیرند. از هدیه دادن بلیط تماشای مسابقات و گردهمایی موسیقی گرفته، تا کتاب و دستگاه‌های صوتی، از کمک هزینه و کارت هدیه، تا پوشاک و گلدان. این دسته‌ی گسترده از محصولات متنوع شما را سردرگم خواهد کرد و برای انتخاب هدیه‌ای مرغوب و نفیس، باید مسیر سخت‌تری را طی کنید.

یکی دیگر از فاکتور‌های مورد نظر در انتخاب پک هدیه‌ی سازمانی، مدیریتی و حتی هدایای تبلیغاتی نفیس اضافه کردن چاشنی خلاقیت به هدیه یا هدایای مورد نظر است، نوین بودن و دوری از تکرار نیز از دیگر معیار‌های حائز اهمیت است. از این رو، صنایع دستی با توجه به طیف بسیار گسترده و تنوع محصولات بسیار در این صنعت قدیمی، راه دشوار خرید یک هدیه‌ی سازمانی را برایتان هموار‌تر می‌سازد.

خرید هدایای سازمانی مخصوصا هدایای سازمانی از جنس صنایع دستی ایرانی ایده ای مناسب برای نشان دادن حسن همکاری در سازمان های دولتی و غیر دولتی است و این هدایا میتوانند به پاس تشکر از تعاملات سازنده افراد با یکدیگر در درون ادارات و یا بین سازمان ها اهدا شوند.

صنایع دستی اریسا به عنوان پویشی جهت بالابردن فرهنگ استفاده از صنایع دستی ایرانی و اجتناب از هدیه دادن کالای خارجی، همواره تلاش کرده است با فراهم آوردن بسته بندی های نفیس و خلاقانه، این هنر ایرانی را به یک انتخاب ایده آل برای هدیه دادن تبدیل کند. برای اطلاع از قیمت محصولات با همکاران ما در تماس باشید.

چرا باید صنایع دستی ایرانی هدیه دهیم؟

هر ساله به مناسبت های مختلف بخصوص نوروز ده ها میلیارد تومان صرف تامین انواع هدایای تبلیغاتی میشود که عمده ی این هزینه صرف محصولات بی کیفیت خارجی (چینی) میشود. حال اگر بخشی از این هزینه در جهت رشد صنعت صنایع دستی ایرانی مصرف شود، نه تنها باعث تقویت هرچه بیشتر این صنعت میشود بلکه به طور مستقیم در اقتصاد کشور اثرات به مراتب خوبی خواهد گذاشت.

حمایت از کالای ایرانی بخصوص وقتی که نمونه ی خارجی ای برای آن وجود ندارد و حاصل ذوق و هنر هنرمندان ایرانی است، میتواند اثرات مثبت زیادی بر اقتصاد ایران داشته باشد. اکثر کالا‌های خارجی و به خصوص چینی، حتی اگر برای مخاطب کاربردی باشند، دوام و عمر بسیار پایینی دارند که این امر مسبب نا‌رضایتی و آزرده خاطر شدن مخاطب شما می‌شود. و با نگاهی دیگر هر محصول مزین به هنر دست، داستانی دراز با خود دارد… خیالی بافته شده در تار و پود ترمه، یا رویایی نقاشی شده در آسمان نیلی رنگ مینا.

انتخاب هدیه تبلیغاتی صنایع دستی

پیدا کردن هدیه سازمانی و هدیه تبلیغاتی و هدیه نفیس مدیریتی متناسب نیازهای سفارشی شما همیشه ساده نیست.

فاکتور هایی که میتوانند در انتخاب یک هدیه تبلیغاتی مناسب هر تیم بازاریابی را یاری رسانند:

1- تناسب محصول و مخاطب:

بعد از هدف گذاری و تصمیم به اهدای محصولی به عنوان هدیه تبلیغاتی و سازمانی، در ابتدای مسیر باید مخاطب خود را مشخص کنید. این هدایای تبلیغاتی قرار است به چه کسی داده شود. آیا مخاطب شما مشتریان شما هستند؟ مشتریان بالقوه یا بالفعل شما؟ و یا مخاطبین شما همکاران سازمان هستند. و یا مدیران و افراد کلیدی سازمان هایی که با فعالیت شما همکاری دارند و به نوعی درگیر هستند؟ بهرحال مخاطب شما هر کسی که باشد باید بر اساس آن هدیه تبلیغاتی خود را انتخاب کنید.

2-ویژگی‌های مهم هدیه تبلیغاتی، پک سازمانی و مدیریتی:

مواردی مهم، چشمگیر و اثر‌گذار وجود دارند، که با توجه به آنها کالایی مناسب‌تر انتخاب خواهید کرد.

  • خلاقیت و نوآوری : از خرید محصولات کلیشه ای دست بردارید. سعی کنید محصولی جدید و خلاقانه انتخاب کنید.
  • کاربردی : بهتر است محصولی را به عنوان هدیه تبلیغاتی انتخاب کنید که برای مشتری مفید باشد.
  • با کیفیت : هدایای تبلیغاتی تاثیرات ماندگاری در ذهن مشتریان ایجاد می کند. بنابراین اگر تصمیم دارید محصورات ارزان و بی کیفیت ارائه دهید، بهتر است هیچ کاری نکنید. برخی بر این باور هستند که ارائه‌ی خدمات و محصولات درجه یک به تنهایی برای داشتن یک راهبرد تجاری مناسب و استوار کافی است، البته که نمی‌توان از اهمیت بسیار زیاد کیفیت، چشم پوشی کرد اما توجه داشته باشید که  شما در طول روز با افراد بسیاری همچون مشتریان و همکارانتان در ارتباط هستید و هر فرد احساسات و عواطفی دارد در نتیجه نباید برخورد سرد و غیر دوستانه‌ای با وی داشته باشید چرا که شما یک آدم آهنی نیستید و باید با در نظر داشتن عواطف و افکار ذهنی مخاطبان، حساب شده و با تفکر پیش بروید. هدیه سازمانی که انتخاب می‌کنید نیز باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا بتواند ارزشی که برای کارمند یا مدیر ارجمند‌تان قائل هستید را نشان دهد. انتخاب هدایای با کیفیت، شما را به عنوان یک مدیر یا صاحب صنعت، فردی با شخصیت، خوش سلیقه و نیکو سرشت جلوه خواهد داد. 
  • ایرانی بودن کالا، اصالتِ شما: سعی کنید کالایی که به عنوان هدیه سازمانی در نظر میگیرید ساخت ایران باشد. این امر نه تنها به اقتصاد و تولید ملی کمک خواهد کرد، بلکه این نگرش شما به تولید ملی و ایرانی بودن هدیه، حس فوق العاده ای در مخاطب نسبت به شما ایجاد خواهد کرد. فراموش نکنید که یکی از اهداف هدایای سازمانی ایجاد حس خوب و مثبت از برند در ذهن مخاطب است. پس در کنار فاکتورهایی مثل مناسب بودن هدیه با مخاطب، بودجه و اهداف شما، کاربردی بودن و ماندگاری محصول، به ایرانی بودن آن نیز توجه کنید.
  • شخصی سازی هدیه سازمانی: از شخصی سازی هدایای سازمانی و مدیریتی، غافل نشوید. این اقدام، حس ارزش و مفید بودن بیشتری را به کارمند و یا مدیر مورد نظر خواهد داد. شما با قرار دادن یک کارت یا حک کردن پیامی تشکر آمیز و سپاس از زحمات فرد مقابل، حسن همکاری و قدردان بودن خود را نشان می‌دهید.افراد علاقهدوست دارند در گذر زمان، هدیه‌هایی را به پاس قدردانی از زحماتشان دریافت کنند؛ با توجه به این موضوع، شما به عنوان مدیر یک مجموعه با برنامه ریزی مناسب، رابطه‌ای حرفه‌ای میان خود، همکاران و مخاطبانتان ایجاد کنید و پل‌هایی مستحکم بسازید.

اریسا هدایای ایرانی در بسته بندی نفیس

تکراری و عمومی نشدن یک هدیه تبلیغاتی، سازمانی و مدیریتی از دغدغه‌های مدیران هر شرکتی است. همچنین پر واضح است که هدایای تبلیغاتی خاص و هدیه سازمانی ویژه بیشتر مورد توجه همکاران و مشتریان و مدیران قرار می گیرد از این رو صنایع دستی اریسا مفتخر است که با تکیه بر فرهنگ غنی ملی و هنر بی مانند هنرمندان ایرانی در زمینه طراحی و تولید هدایای تبلیغاتی و سازمانی و هدایای مدیریتی با بسته بندی نفیس و با توجه به لزوم وجود تنوع و تامین انواع هدایای سازمانی خاص و هدایای تبلیغاتی خلاقانه جهت مشتریان قدیمی تر که بارها از هدایای رایج استفاده نموده اند و در صدد ارائه یک هدیه خاص و متمایز از نظر نوع، قیمت و کارایی هستند، سعی درتولید هدایای تبلیغاتی و ست مدیریتی نفیس و هدایای سازمانی نموده است و با طراحی بسته بندی های خاص و زیبا ارزش هدایای شما را دوچندان نموه است.

همچنین صنایع دستی اریسا با دسترسی به گارگاه ها و منابع اختصاصی این امکان را به مشتریان عزیز می دهد تا هدایای تبلیغاتی و سازمانی خاص و سفارشی با طراحی انحصاری خود مرتبط با زمینه فعالیت تجاری که قصد تبلیغات آن را دارند تولید و فراهم سازد.

بسته بندی هدایای تبلیغاتی صنایع دستی

بسته‌بندی زیبا از ملزومات ارائه یک محصول است و بسته بندی صنایع دستی نیز از این موضوع مستثنی نیست. درواقع اگر صنایع دستی را با بسته بندی عرضه کنیم برای کار فرهنگی و هنری خود ارزش قائل شده ایم. از این رو صنایع دستی اریسا با ارائه بسته بندی های زیبای و شیک باعث با رازش‌تر شدن هر چه بیشتر صنایع دستی ایران شده و تحولی جدید را در زمینه بسته‌بندی صنایع دستی ایجاد کرده است.

چقدر بودجه برای خرید هدایای سازمانی در نظر گرفته اید؟

اریسا، با هر میزان بودجه که جهت خرید هدیه سازمانی در نظر گرفته باشید، برای شما راهکار های ویژه ای دارد.

ارزش هدیه، به حس قدردانی و محبتی است به مخاطب منتقل میکند. نیاز نیست هدیه سازمانی شما خیلی گران قیمت باشد. محصولات صنایع دستی اریسا، از لحاظ قیمتی در 5 دسته مختلف قرار می‌گیرند و شما می‌توانید متناسب با بودجه ی خود، برای هر گروه از کارکنان سازمان خود، هدیه ای مناسب و درخور انتخاب و تهیه نمایید.

هدایای سازمانی نفیس برای مدیران

هدایای سازمانی مدیریتی همانطور که از اسم آن مشخص است مخصوص مدیران و افراد سطح بالای سازمان است.

هدایای تبلیغاتی و پک هدیه سازمانی خاص به افراد اجازه می دهد که نام تجاری شما را ببینند در واقع یک هدیه تبلیغاتی خاص و یا هدیه سازمانی ویژه، باعث ایجاد ارتباطی قوی‌تر با مشتریان و مدیران شرکت های مختلف می‌شود و برندینگ مناسب و بسته بندی زیبا کمک می کنند تا تصویر بهتری از نام تجاری و شرکت شما در ذهن ها ایجاد شود.

هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی از جمله هدایایی است که در نمایشگاه‌ها و غرفه‌ها به راحتی می‌توانند برای برند شما تبلیغات موثری انجام دهند.به علت شرکت بسیاری از اقشار جامعه به نمایشگاه‌ها و تجمع بسیاری از مردم؛ هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی از جمله هدایایی است که در نمایشگاه‌ها و غرفه‌ها به راحتی می‌توانند برای برند شما تبلیغات موثری انجام دهند

هدایای سازمانی مناسبتی

فرهنگ ایرانی و اسلامی آمیخته با بزرگداشت مناسبت های مختلف ملی و مذهبی است. این مناسبت ها، بهترین موقعیت جهت اهدای هدایای سازمانی به کارکنان سازمان است. با اهدای یک هدیه زیبا، کاربردی و بیادماندنی در مناسب های مختلف به کارکنان، شریک لحظات خوش آن ها شده و محبوبیت آنان را بدست آورید.

برای یک مناسبت ملی، چه هدیه ای بهتر از صنایع دستی ایرانی سراغ دارید؟ برای اهدای یک هدیه سازمانی مناسبتی، بخصوص مناسبت های ملی، باید هدیه ای را انتخاب کنید که متناسب با فرهنگ و هنر ایرانی باشد.

هدیه سازمانی عید نوروز

یکی از مناسبت‌های همه گیر و زیبای ایرانیان، عید نوروز است. حال و هوای عید نوروز و عیدی گرفتن از بزرگان و خانه تکانی قبل از آن، برایمان از کودکی شیرین بوده و امروزه نیز با فرا رسیدن این عید کهن، یاد آوری آن خاطرات، خوشایند و دلنشین است. عمر همچون ابر در گذر است و با چشم بر هم زدنی، خودمان به بزرگان فامیل تبدیل شدیم و باید با عیدی دادن به دیگران و لبخند شیرینِ همراهش، آنها را شاد کنیم. ناگفته نماند که هزار برابر حس خوب هدیه گیرنده را هدیه دهنده دریافت می‌کند و از خشنود کردن دیگران خشنود می‌شود. روانشناسان بر این باورند که هدیه دهنده و هدیه گیرنده بعد از فرآیند هدیه دادن و هدیه گرفتن در مغزشان هورمونی به نام “سروتونین” ترشح می شود که این هورمون به تنظیم حالات روحی انسان می پردازد. بنابراین در ایام عید نوروز از هدیه دادن به کارمندان، کارکنان و مدیران خویش، غافل نشوید چرا‌که با این کار مهر خود را در دل آنها خواهید انداخت و متوجه می‌شوند که چه بسیار برایشان ارزش قائل هستید و احساس امنیت می‌کنند. این فرصت را از دست ندهید زیرا باید یک سال دیگر منتظر بمانید تا دوباره زمان سال نو و آئین نوروز برسد. برای عید نوروز برنامه ریزی کنید و یک هدیه سازمانی نوروزی متناسب با بودجه خود تهیه کنید. یک هدیه و پیام قدردانی که به درستی انتخاب شده باشد، بهترین گزینه برای تشکر از زحمات کارکنان سازمانی در سال گذشته و آروزی موفقیت، شادمانی و سلامتی در سال جدید است.

برای یک مناسبت ملی، چه هدیه ای بهتر از صنایع دستی ایرانی سراغ دارید؟ برای اهدای یک هدیه سازمانی مناسبتی، بخصوص مناسبت های ملی، باید هدیه ای را انتخاب کنید که متناسب با فرهنگ و هنر ایرانی باشد.

هدیه سازمانی نوروز

هدیه سازمانی شب یلدا

بلند ترین شب سال، می‌تواند بهترین موقعیت برای ایجاد یک حس خوب در دل کارکنان و بالابردن ریاضت‌مندی آنان باشد. در میان مناسبت هایی که می‌توانید هدیه سازمانی اهدا کنید، شب یلدا، رنگ و بو و حال و هوای متفاوتی دارد. صمیمیت یلدا به خاطر دورهمی و هم نشینی و خاطرات شیرین کودکی است.

در کنار خاطرات خوب کارکنانتان از شب یلدا، با اهدای یک هدیه سازمانی بیادماندنی، شما نیز در خاطرات خوب آنان سهیم شوید. شرکت صنایع دستی اریسا، چندین محصول ویژه هدیه سازمانی شب یلدا ارائه کرده و سعی کرده با توجه به سطوح مختلف بودجه شرکت ها و سازمان ها، هدایایی درخور و ماندگار جهت اهدا در شب یلدا به مشتریان عزیز ارائه کند.

هدیه سازمانی روز زن

روزولادت بانو فاطمه زهرا (س)، روز زن و روز مادر نامگذاری شده است. این موقعیت، بهانه‌ای مناسب برای تقدیر و تشکر از مادران ایران زمین، گرامیداشت مقام زن و تقدیر و تشکر از بانوان محترم، و ایده‌ی خوبی جهت جلب رضایت کارکنان سازمانتان است. شما با اهدای هدایای سازمانی شکیل مناسب روز زن، به کارکنان و کارمندان زحمت‌کش‌تان می‌توانید مهرتان را در دل خودشان و خانواده‌شان جای دهید.

لازم به ذکر است، ما در اریسا، چندین ست هدیه سازمانی روز زن طراحی و آماده کرده ایم که با هر بودجه ای، می‌توانید آن ها را بعنوان هدیه روز زن همراه با لوگوی مخصوص خود، اهدا نمائید.

هدیه مراسم تودیع و معارفه

مراسم تودیع و معارفه، یکی از مرسوم ترین مراسم ها در سطح مدیریتی سازمان هاست. اصلی ترین هزینه ی این مراسم نیز، هزینه خرید یک هدیه نفیس و ماندگار جهت تشکر از زحمات مدیر قبلی است. ست های هدیه مدیریتی صنایع دستی اریسا، بهترین گزینه بعنوان یک هدیه نفیس مدیریتی جهت اهدا در مراسم تودیع و معارفه هستند. یک هدیه اصیل ایرانی در یک بسته بندی مناسب موقعیت های رسمی، همان چیزی است که نیاز دارید.