یکی از گران بها ترین ادویه جات ایرانی، زعفران است که به دلیل ارزش غذایی بالا و خواص بی نظیری که دارد، به یک هدیه ناب و تحفه ارزشمند تبدیل شده است. به طوری که بسیاری از برندها به مناسبت های مختلف، از زعفران به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده میکنند. به ویژه اگر این ادویه گرانبها در یک بسته بندی شکیل و زیبا قرار بگیرد، به یک هدیه لاکچری و جذاب تبدیل میشود.

گروه صنایع دستی اریسا، به عنوان عرضه کننده هدایای تبلیغاتی در حوزه صنایع دستی، باکس های بسیار زیبا و هنری، برای زعفران طراحی نموده است. همچنین به منظور جلوه بخشیدن به این هدایا، برخی از این باکس ها به صورت ترکیبی از آثار هنری ایرانی از جمله میناکاری، فیروزه کوبی، خاتم کاری و دیگر هنرهای دستی ایرانی طراحی شده اند. از این رو اگر میخواهید یک هدیه تبلیغاتی کاملاً متفاوت برا مشتریان خود در نظر بگیرید، ست هدیه زعفران بهترین گزینه است. همچنین اگر قصد خرید هدایای تبلیغاتی مدیریتی برای مدیران ارشد سازمان ها و کسب و کارهای مختلف را دارید و یا میخواهید برای شرکای تجاری بین المللی خود یک تحفه ناب در نظر بگیرید، در خرید ست هدیه زعفران تردید نکنید. چرا که زعفران یک ادویه اصیل ایرانی است و هدیه شما علاوه بر ارزش مادی، ارزش معنوی بسیار بالایی دارد.

ست هدیه دمنوش و زعفران نفیس مناسب هدایای تبلیغاتی و هدایای سازمانی

در ادامه انواع ست هدیه زعفران را به شما معرفی میکنیم. همچنین برای انتخاب ست هدیه زعفران، میتوانید با کارشناسان مجموعه صنایع دستی اریسا تماس بگیرید تا ضمن دریافت مشاوره رایگان، بر اساس بودجه ای که برای خرید هدیه تبلیغاتی در نطر دارید، بهترین گزینه را به شما معرفی کنند.

ست زعفران با جعبه چوب و چرم

این ست شامل یک مثقال زعفران اعلا، به همراه یک عدد هاون برنجی ساخت دست هنرمندان خراسانی است و نقاشی های اجرا شده روی هاون، اثر دست نقاشان اصفهانی است. در این ست یک عدد قوری سفالی گل قرمزی یا قوری پیرکس دست ساز برای دم کردن زعفران وجود دارد. این ست یکی از پر طرفدارترین هدایای زعفران در میان کاربران داخلی و خارجی است. دلیل این محبوبیت را میتوان جعبه شکیل و زیبا، نقاشی های ظریف و هنرمندانه و ظرافت قوری دست ساز دانست.

ست زعفران با جعبه چوب و چرم ویژه هدیه تبلیغاتی

انواع ست زرپران

مجموعه اریسا پک زرپران خود را در سه بسته بندی برای پوشش دادن حداکثری سلیقه افراد طراحی نموده است. در ست هدیه زعفران با جعبه هاردباکس که به آن پک زرپران شماره 1 گفته میشود، یک مثقال زعغران ممتاز به همراه یک عدد هاون برنجی که توسط اساتید اصفهان نقاشی شده و یک عدد قوری زعفران قرار دارد. در پک زرپران شماره 2، مقدار 3 گرم زعفران ممتاز به همراه جعبه زعفران خاتم دست ساز، یک عدد استکان سنتی کمر باریک به همراه نعلبکی، یک عدد هاون برنجی نقاشی شده با دست و یک عدد قوری برای دم کردن زعفران وجود دارد.

در سومین پک زرپران مقدار 10 گرم زعفران ممتاز، به همراه جعبه زعفران نفیس خاتم خاتم منقش شده به تذهیب به دست استادکاران، یک عدد استکان سنتی کمر باریک به همراه نعلبکی، یک عدد هاون برنجی نقاشی شده با دست و یک عدد قوری برای دم کردن زعفران تعبیه شده است.

در کلیه ست های زرپران، امکان درج لوگوی سازمانها و کسب و کارها وجود دارد.

ست گلدان فیروزه با قلمدان و زعفران

این ست شامل یک عدد گلدان فیروزه کوبی با فیروزه اعلا و ترکیب مس به همراه قلمدان خاتم کاری که در آن قطعات کوچک چوب و مس و استخوان شتر با ظرافتی خاص روی چوب نگاشته شده و یک مثقال زعفران اعلا میباشد، که امکان درج پلاک اختصاصی داخل جعبه نیز وجود دارد.

علاوه بر موارد گفته شده، امکان طراحی هدیه تبلیغاتی بر اساس بودجه و سلیقه شما مشتریان عزیز وجود دارد. برای کسب اطلاع درباره نحوه طراحی و خرید هدایای تبلیغاتی ست زعفران میتوانید با شماره های درج شده در سایت با کارشناسان صنایع دستی اریسا در ارتباط باشید و ضمن دریافت مشاوره رایگان، بهترین گزینه را با توجه به پرسونای مخاطبین و بودجه ای که در نظر گرفته اید، خریداری نمایید.