درباره اریسا

صنایع دستی ایرانی جلوه ای از هویت و تاریخ ملی ایران است که چون یادگاری بر تار و پود خانه هر ایرانی نقش می‌بندد.

برند اریسا به همت جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف و با هدف توسعه و ترویج فرهنگ استفاده از صنایع دستی ایرانی، زنده نگه داشتن و نگهداری از اصالت صنایع دستی ایرانی تاسیس شده است.

از آنجاییکه ضعف بسته بندی تاکنون، مهم ترین چالش پیش روی صنایع دستی ایرانی در بازارهای داخلی و خارجی بوده است، اریسا با طراحی و تولید بسته بندی های نفیس و خلاقانه توانسته است به درجه شرکت خلاق در حوزه بسته بندی صنایع دستی تحت نظر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نائل آید.

اریسا تلاش دارد با حذف واسطه ها، خلاقیت در بسته بندی و ارائه بسته های کاربردی از صنایع دستی، هنر زیبای ایران زمین را با بهترین کیفیت و حداقل قیمت در اختیار هنر دوستان داخلی و خارجی قرار دهد.

همچنین اریسا با همکاری بهزیستی، با ایجاد اشتغال برای کم توانان عزیز هنرمند، که با دستان و روح لطیفشان هنر می آفرینند، به بسته بندی نفیس و درخور هنر ایرانی پرداخته است. این بسته بندی‌های نفیس موجب گشته تا صنایع دستی ایرانی بیش از پیش به هدیه ای محبوب و ماندگار در ذهن‌ها بدل شود و مورد پسند بسیاری از عزیزان به عنوان هدایای خانوادگی و همچنین هدایای تبلیغاتی و سازمانی در سازمان‌ها و موسسه‌های دولتی، خصوصی و اقشار مختلف مردم قرار گیرد.

هدیه صنایع دستی

برخی از مزیت های اریسا

اریسا محصولات خود را با توجه به ذائقه و سلیقه علاقه مندان و همچنین در قیمت‌های مختلف و در بسته بندی‌های متفاوتی قرار داده است که می‌توانید به آسانی و با صرف کمترین زمان محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

اریسا پویشی است جهت ترویج فرهنگ استفاده از صنایع دستی ایرانی و اجتناب از هدیه دادن کالاهای خارجی. این امر علاوه بر رونق تولید ملی نقش بسزایی در به کارگیری و آشنایی همگان با هنر صنایع دستی ایران دارد.

از شما عزیزان دعوت می کنیم تا در این پویش کنار ما باشید.