فرش و گلیم

فرش و گلیم از جمله صنایع دستی اصیل ایرانی است که در بسیاری از شهرهای ایران با طرح و رنگ های متنوع بافته میشود. این هنر زیبا و ماندگار که حاصل به هم پیوستن تار و پودهایی از جنس پشم و ابریشم است، حاصل ذوق و سلیقه هنرمندان و بافندگانی است که ار کنار هم قرار دادن هزاران گره، طرح و نقش های چشم نواز خلق میکنند. فرش و گلیم ایرانی نه تنها در ایران محبوبیت بالایی دارد، بلکه در خارج از ایران نیز بسیار پر طرفدار است. از این رو بسیاری از برندهای معتبر داخلی و حتی خارجی، برای برندسازی و تقویت برند خود، فرش و گلیم ایرانی را در قالب هدایای تبلیغاتی به مخاطبین خود هدیه میدهند. مجموعه صنایع دستی اریسا به عنوان یکی از تولیدکنندگان برتر صنایع دستی، انواع فرش و گلیم ایرانی را با کیفیت عالی و قیمت مناسب عرضه نموده است. اگر قصد خرید فرش و گلیم به عنوان هدیه تبلیغاتی دارید، میتوانید با کارشناسان این مجموعه در تماس باشید و مشاوره رایگان دریافت نمایید. همچنین برای تیم ما میتوانند بر اساس بودجه ای که برای خرید در نظر دارید، بهترین گزینه را به شما پیشنهاد بدهند.

در ادامه نمونه های فرش و گلیم صنایع دستی اریسا را به شما معرفی میکنیم تا خرید ارزنده ای را تجربه نمایید.

انواع هدایای تبلیغاتی فرش و گلیم

فرش و گلیم های دستی همانطور که میدانید، تنوع بسیار بالایی دارد. در این بخش میخواهیم پرفروش ترین محصولات حوزه فرش و گلیم را به شما معرفی کنیم که میتوانند به عنوان هدایای تبلیغاتی مدیریتی، هدایای تبلیغاتی مشتریان و یا هدایای تبلیغاتی شب عید، خریداری شوند. البته این محصولات لزوماً هدیه تبلیغاتی نیستند و میتوانند برای مصرف شخصی خریداری شوند.

تابلو فرش نفیس با لوگو سازمان

قاب گلیم

قاب گلیم یکی از بهترین و خاص ترین هدایایی است که میتوانید برای عزیزان خود تهیه نمایید و بدون شک این هدیه زیبا و چشم نواز در بهترین دیوار اتاق شخصی و یا کاری فرد مورد نظر نصب خواهد شد. قاب گلیم بر اساس نوع و سبک بافت، تنوع بالایی دارد که میتوانید بر اساس سلیقه خود انتخاب کنید. اگر قصد خرید هدایای تبلیغاتی مشتریان را دارید، قاب گلیم هم به لحاظ زیبایی و ماندگاری و هم از نظر هزینه ای یک گزینه ایده آل است. همچنین اگر میخواهید در یک مناسبت خاص از کارمندان مجموعه خود تقدیر کنید، خرید قاب گلیم را به شما پیشنهاد میکنیم. در یک کلام قاب گلیم که به آن تابلو گلیم هم گفته میشود، یک هدیه ارزشمند است که نه تنها ارزش مادی دارد، بلکه ارزش معنوی بالایی دارد و به دلیل اینکه یک اکسسوری دکوراتیو محسوب میشود، همشه در مقابل چشم مخاطب شماست و برند شما را به او یادآوری میکند. علاوه بر این در پیش چشم سایر افرادی که با مخاطب شما در ارتباط هستند قرار میگیرد و زمینه ساز آشنایی آنها با برند و کسب و کار شما میشود.

تابلو گلیم

گلیم دورو

یکی دیگر از محصولات پر طرفدار در حوزه فرش و گلیم و کفپوش های دست بافت، گلیم دورو است. گلیم دورو همانطور که از اسمش پیداست دارای دو طرح مجزا در دو سمت است و به همین دلیل هیچ گاه تکراری نمیشود. از طرف دیگر قابل انطباق با اکثر سبک های دکوراسیون است و از این بابت محدودیتی ندارد. نکته قابل توجه این است که گلیم دورو، قابلیت های زیادی دارد. نه تنها میتوان از آن به عنوان یک کفپوش استفاده کرد، بلکه در بخری موارد به عنوان شال مبل استفاده میشود و جالب است بدانید برخی از افراد آن را به عنوان دیوار کوب و یا حتی رومیزی استفاده میکنند.

ست گلدان و گلیم

از دیگر هدایای بسیار جذاب میتوان به ترکیب دو عنصر از صنایع دستی اشاره کرد. به عنوان مثال ترکیب گلیم با گلدان خاتم کاری، ترکیب گلیم با گلدان فیروزه کوبی و یا ترکیب گلیم و جفت گلدان نقره از جمله ترکیباتی است که هدایای بسیار ناب و چشم نواز خلق میکند. در مجموعه اریسا انواع ترکیبی از گلیم و صنایع دستی دیگر موجود است، علاوه بر این شما نیز بر اساس سلیقه خود میتوانید ترکیب های تازه سفارش دهید. اگر قصد خرید هدایای تبلیغاتی مدیریتی را دارید، خرید گلیم و جفت گلدان نقره را به شما پیشنهاد میکنیم که یک هدیه بسیار لوکس و ارزشمند برای مدیران سازمان ها و شرکای تجاری شماست. همچنین اگر قصد خرید هدایای تبلیغاتی مشتریان و یا هدایای تبلیغاتی کارمندان را دارید، ترکیب گلدان مسی و میناکاری با گلیم، یک هدیه ارزنده و ماندگار است.

برای دیدن محصولاتی که به دنبال آن هستید شروع به تایپ کنید.