خرید جعبه‌ دمنوش و چای

چای را میتوان محبوب ترین نوشیدنی ایرانی ها دانست. در کنار آن، دمنوش‌های گیاهی و میوه‌ای از رایج‌ترین نوشیدنی‌های این روزها هستند. دمنوش ها در واقع نوشیدنی‌هایی هستند که از ساقه، برگ، میوه، گل، ریشه و حتی دانه‌های گیاهان به صورت خشک تهیه و با پوشش خاصی بسته بندی می‌شوند. علاوه بر چای کیسه ای و دمنوش‌های گیاهی، نوشیدنی‌های کافئین‌دار مانند قهوه، انواع نسکافه، کاپوچینو و غیره نیز به صورت پودر بسته بندی شده‌اند و مورد استفاده قرار می‌گیرند. علاقه به استفاده از انواع این نوشیدنی‌ها به نوعی اپیدمی تبدیل شده است. گاهی نیز برخی افراد به دلایل خاص فقط از این نوع نوشیدنی‌ها استفاده می‌کنند و حتی گاهی برخی بیماران ترجیح می‌دهند به جای داروهای شیمیایی از دمنوش‌های گیاهی استفاده کنند. مسئله‌ای که در این موارد پیش می‌آید، مسئله‌ی حمل و نقل و نگهداری دمنوش‌های متفاوت در کنار هم و در یک مکان معین است. در صنایع دستی، جعبه‌هایی تولید می‌شود که نگهداری این دمنوش‌ها و حمل و جابجایی آن‌ها را آسان‌تر می‌کنند. نگهداری دمنوش‌ها و انواع دیگر پودرهای نوشیدنی‌های بسته بندی شده در کنار هم نیاز به نظم معینی دارد.

کاربردهای جعبه پذیرایی

جعبه دمنوش، جعبه پذیرایی، جعبه چای، جعبه تی بگ، یا هر عنوان دیگری که به این محصول داده میشود، میتواند علاوه بر کاربردی بودن جنبه تزئینی نیز داشته باشد. همچنین جز چای کیسه ای، نسکافه و دمنوش های کیسه ای، میتوان در آنها شکلات و انواع آجیل هم نگهداری کرد. این جعبه ها در محیط های زیر قابل استفاده هستند.

  • بر روی میز مدیران در ادارات و شرکت ها
  • بر روی میز کنفرانس و جلسات
  • بر روی میز در محیط هایی مثل مطب ها که ارباب رجوع در انتظار نشسته است.
  • در منزل و بر روی میز پذیرایی و یا حتی آشپزخانه

پذیرایی در شرکت ها و ادارات

مطبها، شرکتها و موسسات از چای، نسکافه و دمنوش‌های مختلف برای پذیرایی از مهمانان خود استفاده می‌کنند. همینطور اغلب دیده می‌شود در جلسات اداری یا میتینگ‌ها از دمنوش‌ها برای پذیرایی استفاده می‌شود. وجود یک جعبه دمنوش زیبا با انواع نوشیدنی ها بر روی میز مدیر یا اتاق جلسات حس خوبی به مشتریان شما میدهد.
یکی از دغدغه‌های تولید کنندگان صنایع دستی، تولید در جهت رفع نیاز مشتریان و مردم جامعه بوده است. در همین راستا صنایع دستی اریسا، برای حل مسئله‌ی جابجایی و نگهداری این نوشیدنی‌ها، اقدام به تهیه جعبه‌هایی مناسب و در خور پذیرایی نموده است.

جعبه پذیرایی به عنوان هدیه تبلیغاتی

صنایع دستی اریسا، برای نگهداری و حمل آسان دمنوش‌ها و سایر نوشیدنی‌های آماده، جعبه‌های نفیسی را تهیه و تولید کرده است. این جعبه‌ها علاوه بر شیک بودن و جنبه‌ی زیبایی آن‌ها، برای نظم دهی به دمنوش‌ها بسیار مناسب است. در تولید این جعبه‌ها، سعی بر آن بوده که با توجه به نیاز مدیران عزیز و سایر مشتریان وفادار شرکت اریسا، برای نگهداری آسان نوشیدنی‌ها و برای قرار گیری آن‌ها روی میزها مخصوصا میزهای ادارات و اتاق‌های میتینگ و اتاق مدیران، تا جایی که امکان دارد به جذابیت جعبه و تقسیم‌بندی مناسب فضای درونی آن توجه شود. با این حال در تولید این صنایع دستی، به منظور رفع نیاز مشتریان عزیزی که قصد خرید صنایع دستی از شرکت اریسا را دارند، شرکت اریسا برای عزیزانی که قصد دارند از این جعبه‌ها به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده کنند، علاوه بر داشتن آمادگی برای تهیه و تولید سفارشات به صورت عمده، امکان درج لوگوی شرکت و یا نام مورد نظر شما مشتریان همیشه همراه را نیز فراهم کرده است تا به نوعی در تبلیغات برای شرکت شما سهمی داشته باشد. ضمن اینکه برای تمام مشتریان عزیز، امکان انتخاب محتویات و نوشیدنی‌های درون جعبه نیز وجود دارد. جعبه های دمنوش به دلایل زیادی از جمله زیبا و کاربردی بودن، امکان درج لوگو و برندینگ خوب بر روی جعبه، همیشه در چشم بودن و لوکس بودن همواره یکی از انتخاب های خوب مدیران برای هدیه تبلیغاتی هستند.

صنایع دستی اریسا