چگونه با هدیه تبلیغاتی صنایع دستی مشتریان خارجی جذب کنیم؟

چگونه با هدیه تبلیغاتی صنایع دستی مشتریان خارجی جذب کنیم؟
در این مقاله میخوانید

اگر شما هنوز هم خون ایرانی در رگ‌هایتان جریان دارد و عرق کشورتان را دارید، بی‌شک مانند هر ایرانی دیگری، رویای سرافرازی کشورتان را در سر می‌پرورانید. هرکس، به طریقی تلاش می‌کند تا وجهه‌ی کشور خود را در نظر اتباع دیگر کشورهای دوست و همسایه، یا حتی کشورهای دیگری در سرزمین‌های دوردست ارتقا بخشد. شما کدام راه را می‌پسندید؟ برای مقاصد تجاری، پیشنهاد ما به شما، استفاده از هدیه تبلیغاتی صنایع دستی است.

هنر از قدیم نزد ایرانیان بوده است و بس. هر گوشه‌ای از ایران، جایگاه هنری است که شاید در سراسر دنیا، بی نظیر باشد. هنری که نشان از روح لطیف و ذوق و سلیقه‌ی ایرانیان دارد. هنری که با دیدنش می‌توان به عقبه‌ی چندین ساله‌ی ایرانیان پی برد و به داشتنش افتخار کرد.

ایرانیان، نه تنها از دیرباز به هنر علاقه‌ی خاصی نشان می‌دادند، بلکه فرهنگی غنی را نیز نسل به نسل به فرزندانشان انتقال داده‌اند که مهمان‌نوازی از جمله‌ی آن‌ها بوده است. نمی‌توان به یاد آورد که ایرانی، مهمان خود را با دست خالی از سرزمینش بدرقه کند. حتی شاید نتوان به یاد آورد که یک ایرانی، با دستی خالی به دیدار دوستی رفته باشد.

حال تصور کنید، مهمان شما، یا دوستی که به دیدنش می روید، فردی از دیاری دیگر باشد. یک دوست خارجی! شما چگونه به دیدارش می روید؟ برای بدرقه‌اش چه سوغاتی از ایران زمین را به او هدیه می‌دهید؟ چه بخشی از خودتان را به او می‌دهید که با دیدنش به یاد شما و

همه‌ی خاطراتتان در ایران در ذهنش دوباره زنده شود؟

 

هدیه تبلیغاتی صنایع دستی ، بهترین هدیه برای افراد خارجی

اگر تا به حال برایتان اتفاق افتاده باشد که می‌خواهید برای دوستی خارجی هدیه‌ای ارسال کنید که ارزشمند باشد و بتواند نام ایران را در ذهنش حک کند، چه انتخابی کرده‌اید؟ چه انتخابی بهتر از صنایع دستی ایران که با ذوق و هنر یک هموطن، با تلاش و با صرف ساعتها وقت و انرژی، خلق شده است؟

اگر صنایع دستی ایرانی را بعنوان هدیه تبلیغاتی برای اهدا به طرف های خارجی انتخاب کنید، فارغ از ارزش مادی، هدیه ی شما ارزش معنوی بالایی نیز خواهد داشت. گستره ی زیادی از صنایع دستی ایرانی پیش روی شماست تا مطابق با بودجه و سلیقه ی خود، بهترین هدیه تبلیغاتی را برای مخاطبین تجاری خود از سایر ملت ها انتخاب کنید. هر کدام از صنایع دستی ایران، به خوبی حس یک هدیه ی ارزشمند و نفیس را به مخاطب منتقل خواهد کرد.

اما اگر هنوز نمی‌دانید که دقیقا چه باید تهیه کنید، ما با شماییم تا شما را با چند نمونه آشنا کنیم:

صنایع دستی چوبی

لوازمی مانند وسایل چوبی دکوری منبت کاری، خاتم کاری، خراطی و… نشان‌دهنده‌ی عمق روح لطیف ایرانی است که ظرافت خاصی دارند و نه تنها زیبایی بی بدیلی دارند، بلکه نشان‌از ذوق و سلیقه‌ی سازنده‌ی آن و البته شما که آن را انتخاب کرده‌اید دارد.

چوب بخشی از طبیعت است و نمی‌توان منکر سبزی و لطافت آن شد. گاه این روح لطیف در قالب درختی زیبا شما را شاداب می‌کند، گاه یک صندوق چوبی منبت‌کاری شده می‌تواند شما را به عمق زیبایی طبیعت ببرد. حال اگر این طبیعت کوچک‌، با رنگ‌هایی از جنس خود طبیعت، مانند آبی و فیروزه‌ای، همراه باشد، لطافت روح شما را دو چندان خواهد نمود. در میان صنایع دستی چوبی، پیشنهاد ما، هدیه تبلیغاتی صنایع دستی خاتم کاری است. خاتم کاری، اوج ظرافت و دقت در ساخت اجسام را به نمایش گذاشته و زیبایی خاصی دارد.

صنایع دستی فلزی

وسایلی از قبیل میناکاری، قلم زنی، ملیله کاری و حتی گاه ظروف مسی می‌توانند انتخابی مناسب باشند که البته نه تنها عمری طولانی‌تر دارند، بلکه این هدیه‌ها می‌توانند هم جنبه‌ی تزئینی داشته باشند، هم وسیله‌ای کاربردی در آشپزخانه محسوب شوند.

این ظروف میناکاری یا قلم‌زنی، گویای زمانی است که خالق آن، با صبر، صرف ساخت آن کرده است و البته اوج هنر ایرانی است که می‌تواند جاذب مشتریان خارجی برای هنر ایرانی محسوب شود. لذت این هنر برای جذب مشتریان خارجی زمانی دو چندان می‌شود که مهمان غریبتان را نیز با خود به بازار ببرید تا از دیدن این‌همه زیبایی شگفت‌زده شود. هدیه تبلیغاتی صنایع دستی میناکاری ، فیروزه کوبی، مس و خاتم، مس و پرداز و ظروف مسی، نمونه هایی از این نوع هدایا هستند که شما بر اساس بودجه و سلیقه ی خود میتوانید هر یک از آن ها را در اندازه های مختلف در وبسایت ما مشاهده و خرید کنید.

صنایع دستی سفالی

درست است که کاشی و سفال، سابق بر این در معماری ایرانی جایگاهی ویژه داشته است، اما ذوق و سلیقه‌ی ایرانی، امروزه از این هنر در خلق لوازم تزئینی استفاده می‌کند و ظروفی بی‌نهایت زیبا را چنان خلق می‌کند که جای شکی نیست که فردی خارجی، با دیدن تنها یکی از آن‌ها علاقه پیدا می‌کند تا همه‌ی آن‌چه را که تولید شده است با خود به کشورش ببرد.  بی‌شک مشت نمونه‌ی خروار است. هدیه تبلیغاتی صنایع دستی سفالی، یکی از انواع هدایای تبلیغاتی است که با وجود هزینه ی تمام شده ی به نسبت ارزان، زیبایی خاص خود را داشته و گزینه ای مناسب جهت هدایای تبلیغاتی و رسمی اقتصادی است.

صنایع دستی چرمی

چرم، در همه جای جهان، شناخته شده است، اما معرق چرم، نقاشی روی چرم و نقش‌اندازی ضربی تنها هنری است که به واقع نزد ایرانیان است و بس. تنها کافی است یکی از لوازمی را که هنرمند ایرانی با چرم خلق کرده است به مهمان خارجی خود هدیه دهید، اکنون با خیال راحت می‌توانید مطمئن باشید که گام بعدی برای داشتن چرم‌های بیشتر زیبای ایرانی را خود مهمانتان برخواهد داشت. اگر تصور شما این است که دوستتان، روحی بلند پرواز و قدرت طلب دارد، شک نکنید که این دست‌ساخته‌های ایرانی تنها راه مجذوب کردن آنان است.

ترمه، فرش‌های دیواری و تابلو فرش‌ها، ظروف فیروزه کاری و مینا کاری و هزاران هزار نمونه‌ی دیگر، نه تنها می‌تواند استحکام دوستی شما را دو چندان کند، بلکه می‌تواند در ابتدای آشنایی، مسیر شما را هموارتر سازد.

شما با دادن هدیه‌ای از هنر ایرانی، در لایه‌ای زیرین و به طور کاملا نامحسوس، پیام رسان هنر ایرانی به همه‌ی جهان باشید و شک نکنید که با این کار می‌توانید مشتریانی دو آتشه را به جمع طرفداران هنر ایرانی اضافه نمایید.

کافی است که در ابتدا، سبک سلیقه‌ی طرف مقابلتان را بشناسید و تلاش کنید با دادن هدیه‌ای در خور شان و سلیقه‌ی او، تاثیر هدیه‌اتان را بر روی فرد دوبرابر کنید. بهتر است قبل از انتخاب هدیه‌ی خود، با زیر بنای ساختاری تفکر طرف مقابلتان، یا همان فرهنگ حاکم بر کشورش، آشنا باشد. اینجاست که می‌توانید هدیه خود را انتخاب کنید و بدین وسیله فرهنگ کشورتان را به او بنمایانید. هدیه شما می‌تواند فیروزه‌کاری ظریفی باشد که بر روی فلزی قیمتی انجام شده باشد، این هدیه می‌تواند نه تنها حس زیبایی شناختی مهمانتان را برانگیزد، بلکه حس تجملات پسند او را نیز ارضا کند.

اما اگر مهمانتان سلیقه‌ای اصیل داشته باشد و قدرت طلب باشد، هدیه تبلیغلتی صنایع دستی چرمی می‌تواند بهترین گزینه برای مهمانتان باشد. جعبه‌های چوبی یا منبت کاری می‌تواند استحکام‌بخش رابطه با دوستی باشد که طبیعت همیشه او را مجذوب می‌کند و دوست‌دار محیط زیست است.

شما پیامبری از سرزمین کهن ایران هستید که می‌توانید هر کسی را به دین ایرانی دعوت کنید. اما ایمان خودتان، باید راهگشای شما باشد. برای خرید هنر ایرانی، باید به دل خودتان رجوع کنید، بی‌شک آنچه از دل برآید لاجرم بر دل نشیند. شک نکنید که اگر هدیه‌ای را که انتخاب می‌کنید، روح ایرانی داشته باشد، می‌تواند راهی به سوی معرفی ایرانی به تمام دنیا باشد.

 

نتیجه گیری

برای اهدای هدیه تبلیغاتی صنایع دستی به طرف های خارجی، گستره ی وسیعی از انواع هنر های ایرانی پیش روی شماست. شما به راحتی با توجه به بودجه و سلیقه ی خود میتوانید بهترین هدیه تبلیغاتی را برای اهدا به افراد خارجی انتخاب کنید. از نظر بسته بندی محصول هم هیچ نگرانی نداشته باشید. صنایع دستی اریسا، متخصص بسته بندی صنایع دستی و محصولات فرهنگی است. برای اهدای هدیه تبلیغاتی صنایع دستی، حیف است که یک هنر زیبا که حاصل زحمت فراوان استاد هنرمند است را با یک بسته بندی نامناسب به مخاطب خود اهدا کنیم. چه خوب است که بسته بندی هدیه نیز با فرهنگ و هنر ایرانی مطابقت داشته و بر این اساس طراحی شده باشد.

 

Featured image credit: IRNA News Agency By Abdollah Heidari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات پیشنهادی برای شما

مطالب مرتبط
10 پیشنهاد فوق العاده برای خرید هدیه روز معلم قیمت مناسب (زنانه و مردانه)
ایده های ناب خرید هدیه برای دفتر کار پدر
٨ هدیه شیک و خاص برای محل کار پدر
آداب و رسوم هدیه خریدن و هدیه دادن
راهنمای مختصر آداب هدیه دادن
هدیه سازمانی و روانشناسی رنگ‌ها
هدیه سازمانی و روانشناسی رنگ‌ها
صنایع دستی دکوری برای اتاق پذیرایی
10 صنایع دستی زیبا برای تزئین اتاق پذیرایی
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من