راهنمای خرید هدیه روز مادر 

هر ساله همزمان با سالروز ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها، شور و نشاطی متفاوت در جان سرزمینمان می تپد. این اشتیاق از پی یافتن بهانه و مناسبتی شایسته برای تکریم و پاسداشت مقام زنان و مادران ایرانمان است که در طول زندگی، سختی ها و مشقات فراوانی را تجربه می کنند و مهد پرورش جوانان برومند و آیندگان کشورمان هستند.

پیشنهاد هدیه روز مادر اریسا به شما پک های هدیه جذاب 

بدون شک، آنچه یک زن یا مادر از بدو کودکی و جوانی، تا تجربه گرانبهای مادری،  بر خود می بیند، چیزی فراتر از حد تصور و توان برای قدردانی و تشکر است اما این روز و این مناسبت، در بین ما ایرانی ها بهانه ای شده تا بتوانیم ابراز محبت و عشق خود را به مقام والای زن نشان دهیم.

پاسداشت مقام زن با هدیه دادن

هدیه دادن، برای بیان این علاقه و سپاسگزاری، ابزاری شایسته است که می تواند عمق محبت ما را بیان نماید. پس باید تدارک ویژه ای دید و به میزان عشق و علاقه، برای آن کوشید تا لبخند رضایت و حس شادمانی، کمترین رهاورد این اتفاق باشد. خواه این تکریم از مادران، همسران یا کارکنان مجموعه یا سازمانی باشد که در آن شاغل هستیم.

ما در اریسا تلاش کرده ایم تا انتخاب برایتان آسان کنیم. نشسته ایم و به آنچه می تواند یک بانو را از هدیه گرفتن سر شوق آورد فکر کرده ایم و با درهم آمیختن ترکیب های مختلفی، هدایایی خلق کرده ایم هنر دست و ماندگار.

روز مادر یکی از بهترین مناسبت هایی است که میتوانیم عشق و علاقه خود را از به عزیزترین فرد زندگی مان، یعنی مادر، ابزار کنیم. فرقی ندارد در چه سن و سالی باشیم، همه ما به دنبال خرید بهترین هدیه روز مادر، برای نشان دادن میزان علاقه خود به مادر هستیم. انتخاب بهترین هدیه روز مادر، تا حد زیادی به روحیات، سلیقه و علاقمندی های مادر بستگی دارد. ممکن است مادر شما یک شاخه گل را به یک هدیه پر زرق و برق ترجیح دهد. یا حتی هیچ هدیه ای او را به اندازه کادویی که کار دست شماست، به وجد نیاورد! به همین دلیل دست سازهایی از جنس هنر، میتوانند برای یک مادر ارزشمندتر از طلا و جواهر و هدیه های گران قیمت باشند.

اگر میخواهید با یک هدیه که هم ارزش مادی داشته باشد و هم ارزش معنوی، روز مادر را جشن بگیرید و به مادر خود هدیه بدهید، باید بگوییم صنایع دستی بهترین گزینه هستند. بدون شک کمتر مادر و خانمی وجود دارد که به آثار هنری و به ویژه صنایع دستی سنتی ایران، علاقه نداشته باشد. از این رو یک هدیه از میان آثار هنرمندانه صنایع دستی، میتواند یک گزینه ایده آل به حساب بیاید. کافیست کمی با سلیقه هنری و روحیه مادر خود آشنایی داشته باشید، در این صورت میتوانید بهترین هدیه روز مادر را از میان طیف گسترده صنایع دستی فاخر ایرانی انتخاب نمایید.

بهترین هدیه روز مادر

همانطور که اشاره کردیم، خرید هدیه برای روز مادر همانقدر که میتواند آسان باشد، همانقدر هم به دقت نیاز دارد. چرا که خانم ها روحیه حساسی دارند و به راحتی میتوانند تفاوت هدیه ای که با عشق و وسواس انتخاب شده را با کادویی که صرفاً برای رفع تکلیف خریداری شده است، به آسانی تشخیص دهند. به یاد داشته باشید که بر خلاف تصور، فقط ارزش مادی هدیه نیست که میتواند مادر شما را تحت تاثیر قرار دهد، بلکه ارزش معنوی یک هدیه است که به مادر شما ثابت میکند تا چه اندازه او را میشناسید، از علایقش باخبر هستید و برای خرید یک هدیه مناسب روحیات او، تا چه اندازه زمان صرف نموده اید.

حال که با اهمیت خرید هدیه روز مادر آشنا شدید، میخواهیم لیستی از انواع ایده خرید کادو روز مادر در میان صنایع دستی ایرانی را در اختیار شما قرار بدهیم: همچنین برای خرید هدیه تبلیغاتی روز زن نیز میتوانید با کارشناسان ما در ا رتباط باشید.

خرید ظروف فیروزه کوبی

اگر مادر شما به سنگ فیروزه علاقه دارد و طرفدار ظروف سنتی هنری و اصیل ایرانی است، در خرید ظروف فیروزه کوبی شک نکنید! چرا که ظروف فیروزه کوبی با آن رنگ و لعاب آسمانی و ظرافت هنری، مادر شما را بر سر ذوق خواهد آورد و هدیه شما به یکی از خاطره انگیزترین هدایای روز مادر تبدیل خواهد کرد. هدیه ای که هم به عنوان یک دکور زیبا و هم یک ظرف کاربردی، حس ناب و خوشایندی به مادرتان القا میکند. به عنوان بهترین هدیه روز مادر و زن، خرید آجیل خوری فیروزه کوبی، گلدان فیروزه کوبی، قندان فیروزه کوبی، شکلات خوری فیروزه کوبی، شربت خوری فیروزه کوبی، آینه فیروزه کوبی، کشکول فیروزه کوبی و بشقاب فیروزه کوبی را به شما پیشنهاد میکنیم.

خرید ظروف و اکسسوری های میناکار

اگر مادر شما به رنگ آبی لاجوری علاقه دارد و طرفدار طرح های ظریف و زیبا و البته قرینه است، مطمئن باشید خرید ظروف و اکسسوری های مینا کاری یک هدیه ایده آل برای اوست. ظروف مینا کاری، با آن ظرافت به خصوص و طرح های قرینه و زیبا که همگی حاصل ذوق و سلیقه هنرمندان اصیل اصفهان است، چشم هر بیننده ای را به خود خیره میکند. تصور کنید که یک دیوار کوب مینا کاری و یا یک ساعت دیواری مینا کاری شده، تا چه اندازه میتواند به دیوار  خانه شما زیبایی ببخشد، حال در نظر بگیرید که مادر شما به این هنر علاقه دارد و هر بار دیوار کوب یا ساعت دیواری را نگاه میکند، تا چه اندازه سر ذوق می آید!

از میان صنایع دستی ساخته شده با هنر ارزنده مینا کاری، خرید گلدان میناکاری، بشقاب مینا کاری، ساعت مینا کاری، فانوس مینا کاری، قندان مینا کاری، شکلات خوری مینا کاری و آجیل خوری مینا کاری را به عنوان بهترین هدیه های روز مادر به شما پیشنهاد میکنیم.

خرید صنایع دستی خاتم کاری

اگر قصد خرید یک هدیه ناب، لوکس و ارزشمند برای روز مادر داری، بهتر است سراغ خرید ظروف و یا اکسسوری های دکوراتیو خاتم کاری بروید! این ظروف ساخته شده از چوب درختان گران بها مانند درخت گردو و عاج فیل ساخته شده است که یکی از ارزشمند ترین عناصر طبیعت است. از این رو خرید قاب خاتم کاری شده، شکلات خوری خاتم کاری، ساعت دیواری خاتم کاری، گلدان خاتم کاری شده، جعبه دستمال کاغذی خاتم کاری، آجیل خوری خاتم کاری شده، میتواند یک هدیه لاکچری و ناب برای روز مادر باشد. 

خرید روز میزی و سفره قلمکار

اگر مادر شما به تغییر دکوراسیون علاقه دارد، خرید روز میزی و سفره قلمکار، یکی از بهترین گزینه هاست! چرا که با استفاده از رومیزی قلمکار، میتواند جلوه جدیدی به میز سالن پذیرایی بدهد و یک دکور جذاب سنتی خلق نماید. به ویژه اگر سفره قلمکار را با یک هدیه هنری دیگر ترکیب کنید؛ میتوانید برق شادی را در چشمان مادر خود ببینید. به عنوان مثال اگر سفره قلمکار را با یک قاب سنتی ترکیب کنید و یا یه همراه سفره قلمکار، یک جعبه دکوری خاتم کاری شده خریداری نمایید، هدیه شما بهترین هدیه روز مادر خواهد بود.

خرید گلیم و فرش سنتی

بعضی از خانم ها به کفپوش های سنتی از جمله گلیم، علاقه بسیار زیادی دارند و در واقع فرش یا گلیم را روح بخش خانه میدانند. اگر مادر شما هم به فرش و کفپوش های سنتی علاقمند است، بهترین هدیه ای که میتوانید برای روز مادر برای او خریدای کنید، گلیم سنتی است. البته گلیم سنتی، لزوما به عنوان کفپوش استفاده نمیشود، بلکه برخی از گلیم ها که ابعاد کوچکتری دارند و یا ارزش هنری آنها، بسیار بالا است، در قالب تابلو فرش روی دیوار نصب میشوند. اگر مادر شما به گلیم و فرش علاقه دارد، خرید قاب گلیم، گلیم دو رو، قالیچه ابریشمی و البته ترکیب گلیم با سایر صنایع دستی مانند ست جفت گلدان مس و گلیم، ست گلدان خاتم و گلیم و ست فانوس میناکاری شده با گلیم را به شما پیشنهاد میکنیم.

خرید تابلوهای هنری قلم زنی

ممکن است مادر شما به تابلوهای سنتی و هنری علاقه داشته باشد، در این صورت برای خرید هدیه روز مادر، بدون تردید باید به سراغ خرید تابلوهای قلم زنی بروید و مطمئن باشید یک هدیه بسیار ناب، ارزشمند و در واقع یک شاهکار هنری برای مادر خود خریداری نموده اید. برای خرید بهترین کادوی روز مادر، به شما خرید قاب خاتم و نقاشی قلم زنی و یا ترکیب گلدان قلم زنی با گلیم، قاب قلم زنی و گلدان و قاب قلم زنی با گلدان مینا را پیشنهاد میکنیم.

خرید رومیزی ترمه

اگر مادر شما فقط کمی به هنر علاقه داشته باشد، هدیه ای مانند رومیزی ترمه برایش یک هدیه ارزشمند و زیبا خواهد بود که در بهترین نقطه میز خواهد درخشید! اگر ترمه را با یک اثر هنری دیگر ترکیب کنید، ارزش معنوی و هنری هدیه خود را چندین برابر کرده اید. با شناختی که از مادر خود دارید، اگر به روزمیزی ترمه و طرح های سنتی اصبیل آن علاقمند است، خرید رومیزی ترمه افشاری، رومیزی سه تکه ترمه، رومیزی ترمه ابریشمی، ترکیب رومیزی ترمه و گلدان مسی، رومیزی ترمه و گلدان میناکاری شده و ست ترمه و جعبه دستمال کاغذی یک هدیه عالی برای روز مادر خواهد بود.

خرید ظروف سفالی

سفالگری یکی از قدیمی ترین و البته اصیل ترین هنرهای ایرانی است، از این رو حس نوستالژیک استفاده از اشیاء قدیمی را زنده میکند. اگر مادر شما هم به ظروف قدیمی و نوستالژیک علاقمند است، خرید ظروف و اکسسوری های سفالی میتواند یک هدیه عالی باشد و مادر شما را حسابی خوشحال کند. برای خرید هدایای از جنس سفال، خرید بشقاب سفالی، گلدان سفالی، قاب سفالی نقش برجسته، ست فانوس سفالی میناکاری شده و گلیم، گلدان میناکاری سفالی، قلمدان و قندان میناکاری سفال، لیوان سفالی، ست پذیرایی چوب و سفال، ست بشقاب سفال و کتاب حافظ و شکلات خوری سفالی بهترین ایده خرید کادو روز مادر هستند.

خرید محصولات چرمی

اگر برای خرید هدیه روز مادر، محصولات چرمی را انتخاب نموده اید، باید به شما تبریک بگوییم چرا که سلیقه بسیار خوبی دارید. محصولات چرمی از ارزشمند ترین و محبوب ترین هدایایی است که اکثر خانم ها به آن علاقه دارند. دلیل این محبوبیت را میتوان اصالت محصولات چرمی،زیبایی چشم نواز آن و البته دوام بالای این محصولات دانست. برای خرید محصولات چرمی، کیف پول چرمی، کیف دوشی چرمی، هولدر موبایل و جلد پاوربانک چرمی را به شما توصیه میکنیم.

خرید اینترنتی هدیه روز مادر

این روزها خرید به روش های دیجیتال بیشتر از خرید سنتی به زندگی ما راه پیدا کرده است، خرید هدیه روز مادر نیز از این قاعده مستثنی نیست. به ویژه اگر در سایت های اینترنتی به دنبال خرید خرید انلاین هدیه روز مادر باشید و یا هدیه خود را در یک سایت آنلاین و در یک شهر دیگر انتخاب کرده باشید، راهی به جز خرید اینترنتی کادوی روز مادر ندارید!

با فرا رسیدن روز مادر، انواع سایت خرید هدیه روز مادر، هدیه های مناسب برای این روز را به شما پیشنهاد میکنند. اگر به دنبال فروشگاه کادو روز مادر برای خرید هدیه روز مادر با قیمت مناسب هستید، فروشگاه صنایع دستی اریسا را به شما معرفی میکنیم. در این فروشگاه انواع صنایع دستی هنری بسیار با کیفیت با بهترین قیمت عرضه شده است. همچنین امکان ارسال کالا به سراسر ایران وجود دارد. در روز مادر، مجموعه اریسا فروش هدیه روز مادر را با تخفیف های ویژه و قیمت های استثنایی انجام خواهد داد. از این رو پیشنهاد میکنیم فرصت استثنایی خرید هدیه قیمت مناسب برای روز مادر را از سایت اینترنتی اریسا از دست ندهید. همچنین میتوانید برای خرید حضوری به آدرس های مندرج در این سایت مراجعه نمایید.

قیمت هدیه روز مادر

قیمت هدیه روز مادر به عوامل مختلفی از جمله سلیقه شما و هدیه ای که انتخاب کرده اید، بستگی دارد. اگر هدیه خود را از میان صنایع دستی انتخاب نمایید؛ با یک تیر دو نشان زده اید، چرا که هدیه شما هم ارزش مادی دارد و هم ارزش معنوی!

از طرف دیگر محصولات صنایع دستی آنقدر گسترده و متنوع هستند که شما با هر بودجه ای که برای خرید هدیه برای روز مادر اقدام کنید، میتوانید بهترین هدیه روز مادر را برای مادر خود خریداری نمایید. برای اطلاع دقیق از قیمت کادوی روز مادر و قیمت باکس هدیه روز مادر میتوانید به بخش فروشگاهی سایت اریسا سر بزنید و هدیه از قیمت هدیه مورد پسند خود مطلع شوید.

همچنین برای خرید هدیه روز مادر ارزان قیمت و یا خرید باکس هدیه ارزان قیمت روز مادر میتوانید روی فروشگاه صنایع دستی اریسا حساب کنید. کافیست با کارشناسان تیم ما تماس بگیرید و قیمت هدیه مناسب برای روز مادر را بپرسید، آنها بر اساس بودجه ای که برای خرید کادو برای روز مادر در نظر گرفته اید، بهترین هدیه روز تولد مادر را به شما معرفی خواهند کرد.