7 ست هدیه فیروزه کوبی برای هدیه سازمانی

زمان مطالعه: 6 دقیقه
ست هدیه سازمانی فیروزه کوبی
در این مقاله میخوانید

ست هدیه فیروزه کوبی یکی از هدایای سازمانی صنایع دستی به شمار می رود که از لحاظ مادی و معنوی دارای ارزش بسیار زیادی است. فیروزه کوبی به هنری گفته می شود که در طی آن سنگ های با ارزش فیروزه به صورت دستی بر روی فلز زیبا و ارزشمند مس کوبیده می شوند و محصول نهایی می تواند یک زیورآلات، ظرف، وسیله کاربردی و یا دکوری باشد. در میان محصولات مسی بهترین کالاها، آنهایی هستند که با سنگ فیروزه تزیین شده اند و به همین دلیل محصولات فیروزه کوبی، بهترین کالاها برای ارائه انواع هدیه سازمانی و همچنین هدیه تبلیغاتی صنایع دستی می باشند. در ادامه این متن ما چند ست هدیه فیروزه کوبی مناسب برای تقدیم هدایای تبلیغاتی و سازمانی را به شما معرفی می کنیم.

 

ست جفت گلدان و شکلات خوری فیروزه کوبی

ست هدیه جفت گلدان و شکلات خوری با جعبه چرم و چوب، در زمره ست های هدیه شیک و کاملا کاربردی به شمار می رود. همانگونه که در تصویر می بینید، این ست هدیه از دو گلدان و یک شکلات خوری تشکیل شده که در گلدان ها قسمت شکمی آنها و در شکلات خوری قسمت شکمی و درب فیروزه کوبی شده اند. محصولات مسی این ست همگی دارای پوشش پلی استر هستند و به همین دلیل در برابر گذشت زمان و شرایط محیطی تغییر کیفیت نمی دهند.

برای فیروزه کوبی این ست، از سنگ فیروزه نیشابور که بهترین فیروزه دنیا می باشد، استفاده شده است. تمامی سنگ های فیروزه این ست به صورت دستی بر روی بدنه محصولات کار شده اند و به همین دلیل ارزش هنری محصول چندین برابر شده است. ست هدیه فیروزه کوبی جفت گلدان و شکلات خوری با یک جعبه چوب و چرم بسیار شیک که کار هنرمندان معلول سازمان بهزیستی می باشد، توسط مجموعه اریسا عرضه می شود و شما می توانید این ست هدیه فیروزه کوبی را با گارانتی 10 ساله کیفیت از اریسا خریداری نمایید.

ست هدیه سازمانی فیروزه کوبی جفت گلدان و شکلات خوری

 

ست هدیه فیروزه کوبی چایخوری در جعبه چرم

ست هدیه چایخوری فیروزه کوبی یک ست زیبای هنری و کاربردی است که از 9 پارچه مختلف شامل شش استکان، یک قندان با درب و یک سینی مسی تشکیل شده، و بر روی تمامی 9 پارچه این ست، هنر فیروزه کوبی به صورت دستی انجام شده است. استکان های این ست در درون یک کارو مسی قرار گرفته اند و امکان بیرون آوردن آنها نیز وجود دارد. ولی با این حال این استکان ها از بلور با کیفیت تولید شده اند و به خوبی توسط کاورها محافظت می شوند.

این ست چایخوری زیبا و کاربردی داخل یک جعبه چرم عرضه شده که در قسمت زیرین آن سینی مسی فیروزه کوبی و در قسمت رویه آن استکان ها و قندان مسی در مکان های طراحی شده قرار می گیرند. با توجه به موارد ذکر شده این ست گزینه مناسبی برای تقدیم  هدیه سازمانی صنایع دستی و تبلیغاتی به شمار می رود. ما در اریسا این ست را با گارانتی کیفی و قیمت مناسب در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

ست هدیه فیروزه کوبی - ست چایخوری شامل سینی و قندان و فنجان فیروزه کوب

 

ست آجیل خوری فیروزه کوب

ست آجیل خوری، یک ست هدیه فیروزه کوبی هنری و درباری بسیار جذاب است که در تولید آن هنر فیروزه کوبی به شکل زیبایی به اجرا درآمده است. همانگونه که در تصویر مشخص است، این ست آجیل خوری دارای 4 پیاله پایه دار با لبه های کنگره دار مزین به هنر شبکه بری است و بر روی لبه های آن می توان اوج هنر و تزیینات هنرمندان مس نگار ایرانی را مشاهده کرد. چهار پیاله آجیل خوری و ظرف شکلات یا آجیل این محصول با فیروزه های اصل نیشابور و به صورت دستی فیروزه کوبی شده اند.

بر روی بدنه مس ها نیز پوشش پلی استر کار شده تا دوام محصول و طول عمر آن بیشتر باشد. ست فیروزه کوبی آجیل خوری شش پارچه در داخل یک جعبه چرم زیبا که آن هم یک اثر هنری است، عرضه شده است. ساختار این جعبه به گونه ای است که محصولات در درون آن قرار گرفته و در حمل و نقل از آسیب ها در امان می مانند.

 

سرویس شربت خوری فیروزه کوبی

ست هدیه فیروزه کوبی شربت خوری یک گزینه بسیار عالی برای تقدیم هدیه تبلیغاتی صنایع دستی و همچنین هدایای سازمانی به شمار می رود. این ست 9 پارچه بوده، و بر روی هر 9 کالا یا پارچه آن می توان بهترین جلوه هنر فیروزه کوبی را مشاهده کرد. تمامی نه پارچه این ست در کنار ارزش بالای هنری کاملا کاربردی هستند و می توان از آنها در کنار یکدیگر و یا به صورت جداگانه استفاده کرد.

این ست در درون یک جعبه ترمه زیبا قرار دارند و به مشتریان گرامی تقدیم می شود. اگر شما تمایل دارید این محصول را با یک پلاک اختصاصی به منظور هدیه دادن خریداری کنید، ما در اریسا این خدمت را به شما ارائه می دهیم و سرویس یا ست فیروزه کوبی شربت خوری را با پلاک اختصاصی و گارانتی 10 ساله برای شما ارسال می کنیم.

سرویس هدیه سازمانی فیروزه کوبی - شربت خوری هشت پارچه

 

ست هدیه کشکول فیروزه کوبی در جعبه نفیس

هدیه سازمانی صنایع دستی می تواند از بین لوازم مختلف باشد، یکی از پرکاربردترین ظروف برای انواع پذیرایی ها کشکول است و می توان از آن برای پذیرایی شیرینی، شکلات، آجیل و غیره استفاده کرد. کشکول فیروزه کوبی این فروش از جنس مس بوده و علاوه بر فیروزه کوبی بر روی آن می توان نقش برجسته هایی از هنرهای اسلیمی و ختایی را مشاهده کرد. این کشکول پایه دار مس علاوه بر یک وسیله کاربردی، جنبه تزیینی نیز دارد.

قطعات سنگ فیروزه به صورت دستی بر بدنه این اثر هنری کار شده اند و بدنه کلی این اثر هنری و کاربردی، به وسیله پلی استر پوشش داده شده و به همین دلیل کیفیت ساخت این محصول را سال های سال تضمین می کند. ما در اریسا این کشکول را در یک بسته بندی شیک که از چوب و چرم تولید شده تقدیم شما می کنیم تا بتوانید از آن به راحتی برای ارائه هدیه سازمانی صنایع دستی و تبلیغاتی استفاده کنید. شما می توانید این کشکول زیبا را با گارانتی 10 ساله و امکان درج پلاک اختصاصی داخل جعبه از فروشگاه اریسا سفارش دهید.

کشکول فیروزه کوبی در بسته بندی نفیس

 

 

قندان فیروزه کوبی بزرگ اعلا با جعبه ترمه

هدیه تبلیغاتی صنایع دستی شیک اگر از بین محصولات مسی فیروزه کوب انتخاب شود می تواند علاوه بر ارزش مادی، دارای ارزش معنوی بسیار زیاد باشد. یکی از محصولات مناسب برای تقدیم چنین هدایایی، قندان فیروزه بزرگ است. این قندان با شکل کاملا درباری طراحی شده و در آن می توان تلفیقی از سه هنر، شبکه بری، فیروزه کوبی و قلم زنی مس را مشاهده کرد. بر روی بدنه و درب این اثر هنری، سنگ های فیروزه نیشابور که در واقع بهترین فیروزه های دنیا می باشند، کار شده اند.

بر روی دیگر قسمت های این قندان فیروزه کوب می توان طرح های قلمکار با قاب های زیبای اسلیمی را مشاهده نمود. علاوه بر اینکه تمامی سنگ های فیروزه کوبی و شبکه بری این اثر کار دست می باشند، بر روی بدنه آن نیز لایه پلی استر پوشش داده شده، و این محصول تا سال ها زیبایی اولیه خود را حفظ می کند. این قندان بزرگ البته برای مواردی مثل شکلات خوری نیز کاربرد دارد. شما می توانید این قندان فیروزه بزرگ اعلا را با گارانتی 10 ساله و یک جعبه دست ساز ترمه از اریسا سفارش دهید.

قندان فیروزه کوبی سایز بزرگ در بسته بندی نفیس

 

قاب گل ملیله کاری مس و فیروزه کوبی

قاب گل ملیله کاری مس و فیروزه کوبی یک اثر هنری کاملا تزیینی است که در آن می توان جلوه ای از هنرهای مختلف ایرانی از جمله فیروزه کوبی، شبکه بری، ساخت اشیاء دکوری مس و همچنین تابلوسازی را مشاهده کرد. این محصول کاربردی از فلز مس به همراه سنگ های فیروزه اصل نیشابور و پوشش پلی استر تهیه شده و از صفر تا صد آن کار دست می باشد، این قاب گل ملیله کاری مس و فیروزه کوبی، یک اثر هنری زیبا برای اجرای جلوه های ناب هنر ایرانی در منزل و یا محل کار شما می باشد.

قاب گل ملیله کاری مس و فیروزه کوب

در این مقاله از وبلاگ شرکت صنایع دستی اریسا، چندین محصول صنایع دستی فیروزه کوبی که برای هدایای سازمانی و تبلیغاتی مناسب هستند را خدمت شما عزیزان معرفی کردیم. اگر خواهان آشنایی بیشتر با محصولات فیروزه کوبی ما هستید، پیشنهاد میکنیم از صفحه خرید فیروزه کوبی بازدید نمایید. همچنین پیشنهاد میکنیم، مقاله راهنمای خرید فیروزه کوبی را در وبلاگ ما مطالعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات پیشنهادی برای شما

مطالب مرتبط
10 پیشنهاد فوق العاده برای خرید هدیه روز معلم قیمت مناسب (زنانه و مردانه)
ایده های ناب خرید هدیه برای دفتر کار پدر
٨ هدیه شیک و خاص برای محل کار پدر
آداب و رسوم هدیه خریدن و هدیه دادن
راهنمای مختصر آداب هدیه دادن
هدیه سازمانی و روانشناسی رنگ‌ها
هدیه سازمانی و روانشناسی رنگ‌ها
صنایع دستی دکوری برای اتاق پذیرایی
10 صنایع دستی زیبا برای تزئین اتاق پذیرایی
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من