بسته بندی مناسب هدیه تبلیغاتی چه مزایایی دارد؟

مزایای بسته بندی مناسب هدایای تبلیغاتی
در این مقاله میخوانید

احتمالا جمله ی “کتاب را نمی‌توان از روی جلدش قضاوت کرد” را شنیده اید. ظاهرا این جمله در صنعت هدایای تبلیغاتی صدق نمی‌کند. هنگام هدیه گرفتن، آن چه که افراد در نگاه اول می‌بینند، بیش از هر چیز دیگری اهمیت دارد. چگونگی بسته بندی هدیه تبلیغاتی در واقع نقش مهمی در موفقیت تبلیغات شما و رسیدن به هدف ایفا می‌کند. اگر بسته بندی هدیه تبلیغاتی شما مناسب نباشد، ممکن است اصلا به هدفی که از اهدای آن هدیه داشته اید، نرسید.

بسته بندی باید حس و حال مناسبی به مخاطب القا کند، اطلاعات مناسبی در اختیار وی گذارد و همچنین، توجه او را جلب کند.

ظاهر هدیه تبلیغاتی شما، تاثیر مستقیمی بر گیرنده می‌گذارد. بسته بندی می‌تواند مخاطب شما را جذب کرده و یا وی را نا امید کند. به همین دلیل، بسته بندی هدیه تبلیغاتی شما باید پیام مناسبی را به مخاطب القا کند. زیرا وقتی بسته بندی بطور مناسبی طراحی و ساخته شده باشد، شانس بالایی برای انتقال تجربه و حس و حال مناسب خواهد داشت.

کنجکاو شده اید که این مزایای عالی چیست؟ ما در ادامه ذکر کرده ایم که چگونه بسته بندی مناسب هدایای تبلیغاتی به کسب و کار شما سود می‌رساند:

بسته بندی هدیه تبلیغاتی

از اهمیت بسته بندی هدیه تبلیغاتی غافل نشوید

می‌خواهید به مشتریان وفادار و کارمندان خود اقلام تبلیغاتی هدیه دهید؟ چه فکر خوبی! . اما اگر هدیه خود را در یک بسته بندی مناسب و شکیل اهدا کنید، بسیار بهتر است. در واقع بسته بندی مناسب هدیه تبلیغاتی از بسیاری از جهات به کسب و کار شما کمک می‌کند. هدف شما را انتقال می‌دهد، توجه همه را به خود جلب می‌کند، بر تصمیم های تجاری اثر می‌گذارد و برند شما را متمایز می‌کند.

پیشنهاد مطالعه: اهمیت بسته بندی هدایای تبلیغاتی

 

بسته بندی هدیه تبلیغاتی ، هدف کسب و کار شما را انتقال می‌دهد

علاوه بر مزیت های معمول، بسته بندی، هدف شما را انتقال می‌دهد. بسته بندی هدیه خود به تنهایی، انتقال دهنده ی هدف از هدیه است. با بسته بندی مناسب، گیرنده می‌تواند بخوبی هدف شما از اهدای هدیه را دریابد. این نکته را به یاد داشته باشید. بهتر است که لوگو یا پیام تبلیغاتی برند خود را روی بسته بندی هدیه تبلیغاتی چاپ کنید. با این کار، می‌توانید احترام و پیام ویژه ای را به مخاطب خود انتقال دهید.

 

 

بسته بندی مناسب هدیه تبلیغاتی ، توجه افراد را به خود جلب می‌کند

نیازی به گفتن نیست که بسته بندی محصول، می‌تواند مشتریان را به خود جلب کند. بسته بندی، در نظر مشتری نسبت به محصول شما تاثیر مستقیم و بسزایی دارد. بسته بندی خوب، باعث انتقال یک حس جعبه گشایی شگفت انگیز می‌شود. به همین دلیل، بسیاری از شرکت ها، برای جلب رضایت مشتریان و مخاطبین خود، بسته بندی های مختلف را روی دسته های مختلف مشتریان آزمایش می‌کنند.

بسته بندی مناسب، مانند لباسی است که به تن محصول می‌شود. به اندازه ای که هدایای تبلیغاتی خود را مورد توجه قرار میدهید، بسته بندی آن ها را نیز ارزیابی کنید تا بتواند هر مخاطبی را جذب کند.

 

هدیه تبلیغاتی بر تصمیمات تجاری مخاطبین شما تاثیر می‌گذارد

اگر هدیه تبلیغاتی شما در جذب توجه مخاطب، موفق عمل کند، احتمال اینکه مخاطب در آینده با شما تعاملات تجاری بیشتری انجام دهد، بیشتر است. بسته بندی نیز جزئی از هدیه تبلیغاتی است و باید با دقت و وسواس خاصی طراحی و ساخته شده باشد. شما حتی می‌توانید اطلاعات تماس خود را در جعبه هدیه تبلیغاتی قرار داده و همراه با هدیه، به مخاطب انتقال دهید.

انتقال اطلاعات خاص همراه با اهدای هدیه، امری پر کاربرد در صنعت هدیه تبلیغاتی است. مثلا اگر تا بحال خودکار های تبلیغاتی نمایشگاهی دریافت کرده باشید، حتما دیده اید که اهداکننده اطلاعاتی مانند آدرس وبسایت و یا شماره تماس را علاوه بر نام برند، روی خودکار چاپ کرده است.

 

 

تمایز در اهدای هدیه تبلیغاتی، شما را از رقبایتان متمایز می‌کند

هدیه تبلیغاتی و نحوه ارائه آن، شما را از سایر رقبایتان متمایز می‌کند. زیرا حاوی نام شرکت، لوگو، اطلاعات تماس و رنگ های سازمانی شماست. پس حتما جایی را برای این اطلاعات روی جعبه هدیه تبلیغاتی خود در نظر بگیرید. علاوه بر این موارد، بسته بندی سفارشی، فضای بیشتری را برای شما فراهم می‌کند تا پیام خود را منتقل کنید. بنابراین مهم است که بسته بندی هدیه تبلیغاتی شما، برند و مجموعه ی شما را منعکس کند تا سبب جلب و حفظ مشتری شود، فروش ایجاد کند و شما را به اهداف تجاری تان برساند.

 

منبع : logox

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات پیشنهادی برای شما

مطالب مرتبط
10 پیشنهاد فوق العاده برای خرید هدیه روز معلم قیمت مناسب (زنانه و مردانه)
ایده های ناب خرید هدیه برای دفتر کار پدر
٨ هدیه شیک و خاص برای محل کار پدر
آداب و رسوم هدیه خریدن و هدیه دادن
راهنمای مختصر آداب هدیه دادن
هدیه سازمانی و روانشناسی رنگ‌ها
هدیه سازمانی و روانشناسی رنگ‌ها
صنایع دستی دکوری برای اتاق پذیرایی
10 صنایع دستی زیبا برای تزئین اتاق پذیرایی
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من